Paieška
Reklama

Pradžia Straipsniai Įdomybės 7 svogūno panaudojimo būdai

7 svogūno panaudojimo būdai

2014-02-18 13:19:40
7 svogūno panaudojimo būdai
Visi žino, jog svogūnas yra nepakeičiamas virtuvėje. Tačiau ši daržovė puikiai pasitarnauja tiek buityje, tiek medicinoje. Siūlome keletą netradicinių svogūno panaudojimo būdų.
 
Išsigelbėjimas nuo spuogų.  Jei nuolat beria veidą ir vis atsiranda naujų spuogelių, svogūnas puikiai padės! Susmulkinkite svogūną, sumaišykite su vandeniu, o gautą tyrę uždėkite ant probleminių vietų. Palaikykite kelioliką minučių ir veidas kaipmat taps lygesnis ir glotnesnis. 
 
Šašlykinė bus švari. Jei nori be cheminių produktų ir kitų nenatūralių valiklių pašalinti blogą kvapą ir purvą nuo barbekiu keptuvės ar šašlykinės, įkaitink ją, paimk pusė svogūno galvos ir su ja gerai išvalyk groteles.
 
Apsauga nuo kenkėjų. Sumaišykite  4 svogūnus su dviem skiltelėm česnako, dviem šaukštais juodųjų pipirų ir vandeniu. Į mišinį įpilkite pasmulkinto muilo ir viską supilkite į butelį su purkštuku. Šis purškalas puikiai apsaugos jūsų augalus nuo vabzdžių ir kitų kenkėjų. Sutaupysite sveikatos ir pinigų sąskaita. 
 
Kiaušinių dažymui. Ne už kalnų – šv. Velykos. Margučius nuo seno žmonės dažo svogūnų lukštais.Tereikia svogūnų lūkštais apvynioti kiaušinius ir išvirti. Tokie margučiai puikiai papuoš Velykų stalą.
 
Naikina kvapus. Neseniai namie kažką dažėte ir dabar kambarys „prisigėrė" dažų kvapo? Jums tikrai nereikės pirkti jokių brangių oro gaiviklių. Pakaks į dubenėlį supjaustyti kelias svogūno galvutes ir užpilti vandeniu. Tokį dubenėlį padėkite kambaryje ir palaikykite 2 - 4 valandas. Svogūnas puikiai sugeria kvapus, todėl ir namų remonto atveju, svogūnas puikiai padės.
 
Šalin rūdis. Jei turite senų surudijusių peilių ar kitų įrankių, kurių nenaudojate dėl atsiradusių rūdžių, nebėda – su svogūnu gerai ištrinkite įrankius ir rūdys išnyks! Jei po vieno karto rūdžių liko, procesą pakartokite dar kelis kartus.
 
Vaistas nuo ausų  skausmo. Į kiekvieną ausies landą lašinkite po 2 lašus svogūnų sulčių 2 - 4 kartus per dieną. Tai veikia!
 
 
Gairės: natūrali medicina, ekologija, ekologija buityje, natūralios valymo priemonės, gydantis svogūnas, priemonės nuo spuogų
Tavo komentaras
Vardas:
El. paštas: Nerodamas viešiai
Tavo komentaras apie šį receptą:
Išsiųsti

Panašūs straipsniai

Tarptautiniame dizaino konkurse auksu vėl apdovanotas lietuvis
Tarptautiniame dizaino konkurse auksu vėl apdovanotas lietuvis
Kasmet Italijoje vykstančiuose pasauliniuose „A'Design Award and Competition" apdovanojimuose antrus metus iš eilės pakuotės dizaino kategorijoje auksu buvo įvertintas LGDA (Lietuvos grafinio dizaino asoc...
Skaityti daugiau
Šampanas: ar derinti jį su maistu?
Šampanas: ar derinti jį su maistu?
Darykime taip, kaip daro prancūzai: valdydami turėkime ir taurę tikro šampano. Skamba neblogai, tačiau prie kokio maisto galima derinti šampaną?
Skaityti daugiau
Visi naujausi receptai
Sudėtingumo lygis
Reklama

Reklama
Reklama


© 2010-2023 Ragauk.lt receptai - teisės saugomos. Reklama portale - [email protected]