Ragauk.lt

Kibinai su kiauliena

Kibinai su kiauliena

Paruošimo laikas: Apie 1 val.
Porcijų kiekis: 6
Ingredientai:
Gaminimo instrukcija:
  1. Į dubenį sutarkuokite sviestą, supilkite miltus ir tol trupinkit sviestą maišydami su miltais, kol gausis smulkūs trupinėliai.

  2. Vėliau po truputį dėkite grietinę ir įmuškite kiaušinius bei įberkite druskos. Viską gerai sumaišykite, įdėkite į šaldytuvą ir palikite porai valandų.

  3. Kol tešla vėsta, paruoškite įdarą. Kiaulienos šoninę kiek galima smulkiau supjaustykit, įmaišykit susmulkintą kvadratėliais svogūną, įberkite druskos ir pipirų, gerai išmaišykite.

  4. Ištraukite tešlą iš šaldytuvo, padalinkit savo mažo moteriško kumštelio dydžio gabalėliais, iškočiokite 3 - 4mm storumo apskritimus. Į tešlos apskritimą įdėkite šaukštą mėsos įdaro ir pirštais užspauskite, o po to užsukite virvele kraštus.

  5. Ant skardos patieskite kepimo popierių, ant jo sudėkite kibinus, patepkite aliejumi arba kiaušiniu ir viršuje ties užsukta virvele iš abiejų pusių su peiliu ar tiesiog įkirpkite žirklutėm tešlą,kad liktų skylutės - per jas iš kibino vidaus kepimo metu išeidinės garai ir kibinas nepliš nereikiamoj vietoj.

  6. Kepkite 180°C orkaitėje apie 40 min. Skanaus!!