Paieška
Reklama

Pradžia Straipsniai Įdomybės Mityba pagal zodiako ženklą

Mityba pagal zodiako ženklą

2013-06-14 09:34:13
Mityba pagal zodiako ženklą
Kiekvienas gimęs po tam tikru zodiako ženklu yra apdovanotas išskirtinėmis charakterio savybėmis, tačiau ar žinojote, jog zodiako ženklas mums gali patarti ir kitais gyvenimo klausimais, tokiais kaip mityba ir sveikata? 
 
Kiekvienas ženklas priklauso vienai iš keturių stichijų: ugnies, žemės, oro ir vandens. Taigi pradėkime...
 
Ugnis. Tai yra zodiako ženklai:  Avinas, Liūtas ir Šaulys. Žmonėms, gimusiems po vienu iš šių zodiako ženklų rekomenduojama valgyti maisto produktų, kurie  valo kraujagysles ir kraują. Produktai turi būti praturtinti vitaminu "E". Šie zodiako ženklai mėgsta greitą ir aštrų maistą. Tačiau tai nėra blogai, nes ugnies ženklo atstovai greit išeikvoja energiją ir retai turi bėdų dėl antsvorio. Tam, kad subalansuotų išeikvotą energiją ugnies ženklai turi gauti jiems reikalingo kuro- baltymų.
 
Reikalingi produktai: kviečiai, lašiša, cukinija, šparagai, petražolės, daržovės ,morkos, burokėliai, kopūstai, paprikos, špinatai. Maisto produktai turintys  daug cholesterolio, yra draudžiami dėl kraujotakos, kraujagyslių problemų. 
 
Žemė. Šiai stichijai priskiriami Jaučio, Mergelės, Ožiaragio ženklų žmonės. Žemė - tai pastovumo ženklas. Šie žmonės yra labai apsėsti. Jei pradeda darbą – tampa  darboholikais, kai valgo tampa tikri besočiai. Jiems būtina atsiminti žodį porcija. Jokiu būdu negalima valgyti per daug. Maistas turi būti toks, kuris stiprina kaulus. Rekomenduojami produktai: pieno (sūris, varškės sūris),liesa mėsa. Nepatartina balta duona, soros, sviestas.
 
Oras. Oro elementas yra zodiako ženklai: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis. Maistas turi būti turtingas vitamino B12. Jis labai svarbus nervų sistemai, kuri pas pas oro  ženklus yra labai jautri. 
 
Maistas: sardinės, austrės, kiaušiniai, šparagai, kopūstai, ridikai, apelsinai, migdolai. Žmonės gimę po šiais zodiako ženklais turėtų atidžiai stebėti savo sveikatą. Dažnai jie turi problemų su skrandžiu. Oro stichijos atstovai turi valgyti maistingą maistą, nes jie labiau linkę svorio netekti negu priaugti. 
 
Vanduo. Ženklai: Vėžys, Skorpionas, Žuvys. Labiausiai tinka šviežias ir rūgštus maistas. 
 
Maistas turėtų būti lengvas ir varantis skysčius iš organizmo. Dauguma vandens ženklų yra linkę priaugti svorio. Taip yra dažnai dėl to, jog organizmas linkęs kaupti skysčius. Rekomenduojami produktai: žuvis, braškės, sūris, salotos, avižiniai dribsniai, morkos, liesos mėsos, papajai, salierai, agurkai, riešutai. Taip pat jiems patartina valgyti maistą turintį daug skysčių. Reikėtų vengti sūraus maisto.
Gairės: sveikata, mityba, sveikas maistas, mityba pagal horoskopą
Tavo komentaras
Vardas:
El. paštas: Nerodamas viešiai
Tavo komentaras apie šį receptą:
Išsiųsti

Panašūs straipsniai

Šampanas: ar derinti jį su maistu?
Šampanas: ar derinti jį su maistu?
Darykime taip, kaip daro prancūzai: valdydami turėkime ir taurę tikro šampano. Skamba neblogai, tačiau prie kokio maisto galima derinti šampaną?
Skaityti daugiau
Lietuviško sūrio ištakos – dvarų tradicijoje?
Lietuviško sūrio ištakos – dvarų tradicijoje?
Dažnai diskutuojama, ar egzistuoja tradicinė lietuviška virtuvė ir kokie patiekalai bei produktai galėtų būti jai priskiriami. Atsakymų būna įvairių, bet baltas varškės sūris paminimas visada – jis ne be ...
Skaityti daugiau
Šefas, skatinantis iš naujo atrasti lietuviškų gėrybių skonius (ir motyvacija kiekvieno jūsų asmeninei karjerai) (interviu)
Šefas, skatinantis iš naujo atrasti lietuviškų gėrybių skonius (ir motyvacija kiekvieno jūsų asmeninei karjerai) (interviu)
Tomas Rimydis, tituluotas vienu geriausių dabartinių Lietuvos šefų – be kruopelės arogancijos, griežtas, bet teisingas, kryptingai siekiantis tikslo, altruistiškas, bet tik...
Skaityti daugiau
Visi naujausi receptai
Sudėtingumo lygis
Reklama

Reklama
Reklama


© 2010-2019 Ragauk.lt receptai - teisės saugomos. Reklama portale - reklama (ETA) tipro.lt