Paieška
Reklama

Pradžia Straipsniai Patarimai Maistas nuotaikos pakėlimui

Maistas nuotaikos pakėlimui

2014-03-28 09:58:15
Maistas nuotaikos pakėlimui

Kas gali būti blogiau už niūrią nuotaiką iš pat ryto? Blogą dienos pradžią galite praskaidrinti įvairiais maisto produktais. Juose esantys vitaminai ir mikroelementai gamina vadinamuosius laimė hormonus. Prisiminkite, ko siekia ranka, kai ateina liūdesys? Teisingai, saldumynų. O kuo norisi pasistiprinti, kai jėgos apleidžia? Žinoma, Mėsa. Rinkitės tai, ko jūsų organizmui reikia ir norisi. Tuomet net niūrią ir ūkanotą dieną jausitės puikiai.

Streso mažinimui

Riebi žuvis, graikiniai riešutai, avokadas bei saulėgrąžos. Šiuose produktuose daug gamtos sukurtų antidepresantų - omega 3 riebalų rūgščių. Dauguma atliktų tyrimų parodė, kad stresas rečiau kamuoja tuos žmones, kurių organizme yra didesnis kiekis minėtųjų rūgščių.

Energijos didinimui

Raudona mėsa, džiovinti abrikosai be kauliukų, brokoliai bei kitos tamsiai žalios spalvos daržovės, lęšiai, neskaldytų grūdų duona, raudonosios pupelės. Šie produktai - didelis geležies šaltinis. Ji, kaip žinoma, didina hemoglobino kiekį kraujyje, taigi, dėl to pasijuntame energingesni ir žvalesni. Beje, mėsoje esanti geležis gerina mineralų pasisavinimą iš augalinio maisto. Todėl geriausia garnyras prie jautienos - daržovių salotos.

Gerai nuotaikai

Šokoladas, makaronai bei pieno produktai. Triptofanas - tai aminorūgštis, kuri yra šiuose produktuose, - būtina gerai nuotaikai ir sielos harmonijos palaikymui. O feniletilaminas - medžiaga, esanti šokolade, jaudrina galvos smegenyse esančius malonumo centrus.

Gairės: nuotaikos pakėlimas, streso mažinimas, gera nuotaika, energijos didinimas, maistas nuotaikos pakėlimui
Tavo komentaras
Vardas:
El. paštas: Nerodamas viešiai
Tavo komentaras apie šį receptą:
Išsiųsti

Panašūs straipsniai

Nori būti tikru vyru? 4 produktai Tau!
Nori būti tikru vyru? 4 produktai Tau!
Kad vyrai būtų sveiki, stiprūs, žvalūs, būtina teisinga mityba, tai galioja ir moterims. Tačiau kasdieninis racionas turi skirtis.
Skaityti daugiau
Prieskoninių žolelių nauda
Prieskoninių žolelių nauda
Tinkamai naudojant prieskonines žoleles, galima sumažinti tam tikrų produktų neigiamą poveikį žmogaus organizmui.
Skaityti daugiau
Maistas kuris gali numarinti
Maistas kuris gali numarinti
Pastaruoju metu vis daugiau girdime: „Nuodai maiste“ „kosmetines priemones naudoti pavojinga sveikatai“, „nuodai mūsų aplinkoje“… Tai tampa mūsų tarpusavio diskusijų tema, tampa nauju įpročiu stebėti mais...
Skaityti daugiau
Visi naujausi receptai
Sudėtingumo lygis
Reklama

Reklama
Reklama


© 2010-2019 Ragauk.lt receptai - teisės saugomos. Reklama portale - reklama (ETA) tipro.lt