Paieška
Reklama

Pradžia Straipsniai Įdomybės Kaip išsirinkti virtuvės baldų komplektą?

Kaip išsirinkti virtuvės baldų komplektą?

2017-09-05 17:12:56
Kaip išsirinkti virtuvės baldų komplektą?

Renovuojant ar įrenginėjant virtuvę, dėl savo praktiškų savybių dažnai pasirenkami virtuvės baldų komplektai. Toks sprendimas leidžia sutaupyti papildomo lėšų ir laiko, kadangi baldai jau yra suderinti tarpusavyje, tačiau vis dėlto, šių gaminių pasirinkimo gausa dažnai priverčia pagalvoti, kuris variantas labiausiai tiktų virtuvėje – į ką tuomet vertėtų atkreipti dėmesį?

Vienas pagrindinių aspektų šiuo klausimu yra virtuvės dydis. Tuomet, kai erdvės yra daugiau, galima rinktis ir didesnius virtuvės baldų komplektus, kuriuose yra daugiau spintelių, tačiau turint mažesnes patalpas, teks pagalvoti ir paskaičiuoti, kiek vietos šiems gaminiams galėsite skirti. Norisi, jog virtuvė būtų patogi ir ergonomiška, tad iš anksto vertėtų apgalvoti, kur stovės visa reikalinga buitinė technika ir kiti prietaisai – tuomet tiksliau žinosite, kiek laisvos vietos liks spintelėms.

Išmatavimai šiuo atveju taip pat turės įtakos Jūsų pasirinkimui – ypač svarbu atkreipti dėmesį į virtuvės baldų komplekto aukštį bei plotį, kadangi nuo šių parametrų priklausys, ar pavyks lengvai baldus įmontuoti pageidaujamoje vietoje. Gausus šių prekių asortimentas pateikiamas Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje, tad iš anksto apgalvoję, kokio dydžio baldai Jums yra reikalingi, lengvai atrasite sau tinkantį virtuvės komplektą.

Renkantis tinkamiausius gaminius, vertėtų atsižvelgti ir į savo bei kitų šeimos narių poreikius bei pomėgius. Didesnei šeimai reikės ir daugiau virtuvės baldų, kuriuose patogiai ir tvarkingai bus galima laikyti visus maisto gamybai reikalingus indus ar produktus, tuo tarpu tiems, kurie gyvena vieni ar kartu su antrąją puse, automatiškai reikės kur kas mažiau vietos. Vis dėlto, reikalingas spintelių skaičius priklauso ne tik nuo šeimos dydžio – šiuo atveju taip pat svarbūs ir maisto gaminimo įpročiai. Dažnai net ir tie, kurie gyvena vieni, mėgsta ruošti maistą ar turi sukaupę dideles indų ar smulkios virtuvės įrangos atsargas, tad tuomet reikės pasirūpinti ir didesniu virtuvės baldų komplektu.

Ne mažiau nei funkcionalumas, svarbus ir pasirinktų virtuvės baldų dizainas. Tuomet, kai norisi praktiškų sprendimų, dažnai pasirenkamos medžio imitacijos – tokius variantus lengva stilistiškai suderinti su kitais virtuvėje esančiais įrenginiais, o taip pat šie baldai džiugina ir paprasta priežiūra. Plati spalvų įvairovė leidžia išsirinkti labiausiai patinkantį virtuvės baldų komplektą, kurį galima derinti prie sienų bei grindų, ar paversti šiuos baldus ryškiausiu šios patalpos akcentu. Šiuos gaminius keičiame pakankamai retai, tad iš anksto vertėtų apgalvoti, kokios spalvos turėtų dominuoti virtuvėje – paskyrę šiek tiek laiko ir išsirinkę kokybišką baldų komplektą, galėsite būti tikri, jog juo patogiai naudositės ilgus metus.

Platų virtuvės baldų pasirinkimą rasite internetinėje pigu.lt parduotuvėje.

Tavo komentaras
Vardas:
El. paštas: Nerodamas viešiai
Tavo komentaras apie šį receptą:
Išsiųsti

Panašūs straipsniai

Tarptautiniame dizaino konkurse auksu vėl apdovanotas lietuvis
Tarptautiniame dizaino konkurse auksu vėl apdovanotas lietuvis
Kasmet Italijoje vykstančiuose pasauliniuose „A'Design Award and Competition" apdovanojimuose antrus metus iš eilės pakuotės dizaino kategorijoje auksu buvo įvertintas LGDA (Lietuvos grafinio dizaino asoc...
Skaityti daugiau
Ar tai šokoladinis Sigmundas Froidas?
Ar tai šokoladinis Sigmundas Froidas?
Šokoladas ne tik skanumynas numeris vienas ar puikus streso malšinimo būdas, bet ir puiki medžiaga dailininkams tapyti.
Skaityti daugiau
Interviu su Uzbekistano virtuvės šefu
Interviu su Uzbekistano virtuvės šefu
Čiop Čiop kulinarijos lofte Uzbekistano virtuvės kursus vedantis restorano „Uzbekistanas“ virtuvės šefas uzbekas Achrolas Tadžibajevas patirtį virtuvėje kaupia jau 35 metus. Tokiuose legendiniuose restora...
Skaityti daugiau
Visi naujausi receptai
Sudėtingumo lygis
Reklama

Reklama
Reklama


© 2010-2019 Ragauk.lt receptai - teisės saugomos. Reklama portale - reklama@amdigital.lt